2 Kişilik Altın Avcısı Oyunu

2 Kişilik Altın Avcısı Oyunu

Altın avcısı oyunu bağımlılık yapacak kadar çok oynayacağınız harika bir oyundur. Daha önce tek kişilik oynanılan bu oyun şimdi sitemizde iki kişi rahatça oynayabilirsiniz. Mobil olarak da gelişimi yapılan altın avcısı 2 yaşlı madencinin elinde bulunan aletler ile toprağın altındaki maden ve altınları en hızlı şekilde çekmesi ile oynanıyor.

Bu oyunda farklı olan ise 2 kişi oynanıldığı için aynı madeni iki kişi çekemez, o yüzden hızlı olmak bu oyun için çok önemli başlarda kolay gibi görünsede bazı alanlarda bulunan altınlara ulaşmakta çekmekte çok zor o yüzden bir kişi altını çekerken diğeri önündeki engelleri temizlerse rahat bir şekilde oyunun bölümlerini bitirebilir yüksek puan toplayabilir ve yeni bölümler için işinizi kolaylaştıracak aletler satın alabilirsiniz.İyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık