2 Kişilik Altın Avcısı

2 Kişilik Altın Avcısı
Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan ve bugüne dek tek kişilik olarak oynanan Altın avcısı oyunu sitemizde 2 kişilik oynayabilirsiniz. Arkadaşınız veya kardeşiniz ile güzel bir oyun oynamayı düşünüyorsanız 2 kişilik altın avcısı oyunu en doğru tercih diyebiliriz. 2 yaşlı madenci ellerindeki makineler  ile yer altındaki altınları çekerek yukarıya çıkarmaya çalışıyor. Ama bazı yerlerde altınlara ulaşmak oldukça zor çünkü oyun içinde altınlar dışında patlayıcı maddelerde bulunuyor ve sizin sadece altınları toplamanız gerekiyor. 2 Kişilik bir oyun olduğu için rakibinizden daha fazla altın toplayıp daha yüksek puan almalısınız.Oyunu birinci kullanıcı “W,A,S,D” tuşları ile ikinci kullanıcı ” Yön Tuşları” kullanarak oynayabilir. 2 Kişilik oyunlar kategorisine yeni eklenen 2 Kişilik Altın Avcısı oyunu ile iyi eğlenceler dileriz…
Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık