2 Kişilik Kafa Topu

2 Kişilik Kafa Topu

Kafa topu oyunu artık 2 kişilik oyunlar kategorisinde yani bu oyunu artık arkadaşınız veya kardeşiniz ile beraber oynayabileceksiniz. Arkadaşlarınızla maç yapmanın keyfini çıkaracağınız yeni oyunda birinci oyuncu olarak kendi takımınızı seçin ve daha sonra arkadaşınız için bir takım seçip oyuna başlayın. Yön tuşları ile koca kafalı futbolcuları kontrol edip karşı kaleye gol atmaya çalışacaksınız. Birinci oyuncu “W,A,S,D” tuşları ile karakteri kontrol edip “Boşluk” tuşu ile atış yaparken, ikinci kullanıcı ise “Yön Tuşları” ile karakteri kontrol edip “P” tuşu ile atış yapabilir. Verilen süre içerisinde en az golü yemeyi başaran 2 Kişilik Kafa Topu Oyununu kazanır. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık