2 Kişilik Tank Savaşı

2 Kişilik Tank Savaşı

2 Kişilik Oyunlar sayesinde okulların kapanması ile birlikte arkadaşlarınız ile artık daha fazla vakit geçirecek ve oyunlar oynayabileceksiniz. Tank savaşı isimli bu oyunda 2 kişilik ve çoklu oyuncular ile oynanıyor. Yapmanız gereken labirent içindeki tankları kontrol ederek hareket ettirecek ve düşmanınızı yok etmek için ateş edeceksiniz. Aynı şekilde 2. oyuncuda diğer tankı yok etmeye çalışacak. Düşmanı yok ederek puanlar kazanacak ve oyunda kim güçlü göstereceksiniz 2 kişilik oyunlar kategorisinde yer alan aksiyonu bol savaş oyunu 2 Kişilik Tank Savaşı oyunu klavye tuşları ile oynanıyor. Birinci oyuncu “Q ve E,S,D,F” tuşları ile ikinci oyuncu ise ” M ve yön tuşları ” kullanarak oyunu oynayabilir. İyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık