2014 Dünya Kupası

2014 Dünya Kupası

32 takım’dan oluşan dünyanın en büyük futbol organizasyonu dünya kupasının son düzenlendiği brezilya’da müthiş bir futbol şöleni vardı. Şimdi 2014 dünya kupası ayağınıza geldi, takımınızı seçin oyun taktiklerinizi ayarlayın ve bu harika futbol oyununun şampiyonu olmak için mücadele etmeye başlayın. Takım seçimini yapıp oyuna girdikten sonra A tuşu ile pas atarak başlayabilir ve yine aynı tuşu kullanarak oyun içerisinde paslaşmalar yaparak rakip kalaye topu götürebilir sonrasında S tuşu ile şut çekip gol yapabilirsiniz, futbolcuları yön tuşları ile kontrol edeceğiniz bu harika futbol oyunu olan 2014 Dünya kupası oyunu ile büyük keyif alacağınıza eminiz, iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık