2020 Yapboz Oyunu

2020 Yapboz Oyunu

2020 yapboz oyunu oynanma şekli Tetris’e benzeyen ama onun biraz daha ötesinde zorlu bir yapboz oyunudur. Sağ – sol ve üst – alt 10 tablodan oluşan oyun tahtasına parçaları yerleştiririp her kareye doğru parçayı denk getirmeye çalışacaksınız. Yanlış parçaları yerleştirmeniz durumunda oyun bitecektir bu yüzden dikkatli bir şekilde yerleşim yapmanız gerekiyor.Yanlış yerleştirdiğin yerlerde kazandığın puanlardan harcama yaparak gerekli yanlış alanı düzeltebilir ve oyuna devam edebilirsiniz. Çok eğlenceli bir zeka oyunu olan 2020 oyunu en güzel oyunlar sitesi mexoyun.com ile sizi bekliyor. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık