2D Gerçek Minecraft

2D Gerçek Minecraft

Minecraft dünyasına yeni bir adım atmaya Mine blocks ile başlıyoruz. Mine block 2d Minecraft olarak geliştirilen ve kendinize güzel bir dünya kurmanıza yardımcı olan oyundur. Bu oyunda varolan bloklar üzerinden hareket ederek ekipmanları kullanarak kendi dünyanızı oluşturacaksınız.Oyunumuza Play tuşu ile başlıyoruz, daha sonra ikinci adımda ise dünya üzerinde seçenekler kısmı çıkacaktır ancak yeni başladığınız için bu alan boş olacaktır bu yüzden Create tuşuna basarak yeni bir dünya oluşturuyoruz.

2 Mod arasında seçim yaparak oyuna başlıyorsunuz ve hayatta kalmak için bulunduğunuz yerleri öncelikle analiz etmeniz gerekiyor. Bu alanda sizin dışınızda canlılar olacağı için ortamı tanımanızda fayda var. Sıradaki adımda blok kırmaya başlıyoruz, her kırdığınız malzeme ekranın alt kısmında yer alıyor ve bunları daha sonra dünya oluşturmak için kullanabiliyorsunuz.

Yüksek blokları geçmek için hemen yanına bir kutu inşa etmeniz gerekiyor bunun içinde Sağ Tık ve Shift tuşlarını kullanıyorsunuz. Başlangıç için heyecan verici bir oyun olan 2D Gerçek minecraft ile oyunu tanıma imkanı bulabilir, daha üst bölümler için fikir edinip bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğlenceli bir dünya oluşturun ve keyifli minecraft oyunun tadını çıkarın.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık