2d Boks Maçı

2d Boks Maçı

Büyük bir boks şampiyonasında en iyi boksör olarak dövüşmeye hazır mısın? 2d Boks Maçı oyununda toplam 7 farklı ülkenin boksörü arasından birinci olmak için kıyasıya mücadele etmeniz gerekiyor. Sırasıyla tüm rakiplerinizi dövmeniz ve finale kadar ulaşmanız gerekiyor. Başlangıçta almanya ile dövüş maçına çıkacaksınız ve diğerlerine göre kolay diyebileceğiniz rakibinizi dövüp sıradaki ile boks maçı yapacaksınız. Rakipler değiştikçe daha zorlu bir oyun sizi bekliyor olacak özellikle son 4 boks maçı oldukça zor.

Peki oyunu nasıl mı oynayacaksınız ?
Çok basit rakipleriniz geldiği anda fareniz ile dövüşçüyü hareket ettirecek ve fare ile ekrana tıklayarak yumruklarınızı kullanmaya başlayacaksınız. Karşı tarafın hamlelerin den kurtulmak için dövüşçüyü sağa veya sola doğru hareket ettirebilirsiniz. Böylece oyun skoru tamamlana na kadar dövüş içerisinde kalabilir ve etkili yumruklar ile rakiplerinizi devirebilirsiniz. Çok keyifli saatlerce sıkılmadan oynayacağınız yeni dövüş oyunumuz 2d Boks Maçı en güzel oyunlar sunan mexoyun.com’da iyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık