3D Agresif Sürücü

3D Agresif Sürücü

3D Oyunlar kategorimizde “3D Agresif Sürücü” oyunumuzda her bölümde farklı bir göreviniz olacak. Üstte ortadaki kısımda görevlerinizi görebilirsiniz. Eğer size verilen görevleri tamamlayabilirseniz, puan ve para kazanacaksınız. Bu paraları garajda aracınıza çeşitli modifiyeler uygulamak ve aracınızı değiştirmek için kullanabilirsiniz. Çok yüksek puanlar almaya çalışın. Uçak bile satın alabilirsiniz. Oyunda kontroller Fünye için boşluk, drift yapmak için Z ve yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık