3D Ambulans Parketme

3D Ambulans Parketme

Büyük bir hastahaneye yüksek maaşla ambulans şoförleri alınacaktır fakat ambulans şoförlerinin işe girebilmesi için büyük bir sınavdan geçmesi gerekecektir. İşte bu sınav 3D Ambulans Parketme oyunu içerisinde yapılacak ve sizlerde işe girmek isteyen bir ambulans şoförüne yardımda bulunarak sınavdan başarılı bir şekilde ayrılmasını sağlayacaksınız. 3D Ambulans Parketme oyunu başladığında, tüm kontroller sizlerin elinde olacak ve 3 boyutlu araba oyununda ambulansı kullanarak sarı renkteki boyalı alanlara ambulansı park etmeye çalışacaksınız. Park etmek için ambulansınızı götüreceğiniz bölgeler ”ok” işareti ile sizlere yol boyunca gösterilecek ve sizler hem kaza yapmadan hemde hızlı bir şekilde ambulans aracını doğru noktalara ulaştırıp doğru bir şekilde park edeceksiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık