3D Buz Hokeyi

3D Buz Hokeyi

Buz Hokeyi denildiğinde akla ilk gelen ülke Amerika’da düzenlenecek olan harika bir buz hokeyi turnuvasına katılmak ister misiniz? 3D Buz Hokeyi oyununda öncelik olarak ekranda yer alan ”oyna” yazısına tıklayacak ve bu tıklamanın sonrasında ekranda bulunan takım seçimleri arasından sadece bir tanesini tercih etme imkanınız olacaktır. Bunun nedeni, oyunda her hangi bir başarınızın o an itibari ile olmamasıdır. Sizler, hokey oyunu süresince kazanacağınız başarılar sayesinde hem takımınızı değiştirebilecek hemde oyunun zorlu derecesini yükseltebileceksiniz. Takım seçimi menüsünden geçiş yapmak için ekranın altında yer alan ”devam et” butonuna tıkladıktan sonra oyunun kısa bir yüklenmesini bekleyecek ve bu yükleme aşamasından sonra hokey sahasına adım atmış olacaksınız. 3D Buz Hokeyi karşılaşması başladığında, ”yön” tuşları ile hokey oyuncularınızı saha içerisinde yönlendirecek, ”x” tuşu ile şut çekecek ”z” tuşu ile de pas vereceksiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık