3D Canavar Kamyon Parket

3D Canavar Kamyon Parket

Oyun dünyasında canavar diye tabir edilen büyük bir kamyon ilk defa üç boyutlu oyun konseptinde hemde paretme oyunlarında, oyun severler ile buluşacak. 3D Canavar Kamyon Parket isimli bu araba oyununa, sırası ile ”play”, bölüm seçimi, ”play” ve sonrasında tekrardan ”play” yazısına tıklayarak başlayabilirsiniz. 3D Canavar Kamyon Parket oyunu başladığında, üst düzey grafiklerle hazırlanmış olan parketme oyunuparketme oyunumuz başlayacak ve sizler ”yön” tuşları ile kamyonu kullanarak yeşil renkteki ok işaretini takip edeceksiniz. Takip ettiğiniz ok işareti sizleri, park bölgesine ulaştıracak ve sizler park alanına dev kamyoneti park ettikten sonra farklı bir bölgeye doğru canavar kamyonet ile yola devam edeceksiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık