3D Çılgın Boğa

3D Çılgın Boğa

Haydi oyun severler, İspanya’ya yolculuğa hazır mısınız? Bu kısa yolculuk sonrası İspanya sokaklarında düzenlenecek olan çılgınca bir partiye katılacak ve bu parti süresince kocaman bir boğayı kontrol edeceksiniz. İspanyol halkının ünlü sokaklarında kontrol edeceğiniz boğa ile sokaklar arasında insanları kovalayacak ve her boynuzladığınız insan karşısında puanlar kazanacaksınız. Ayrıca, sokaklar arasında kurulmuş olan engellere dikkat etmeli ve tüm sokakları gezerek insanları tek tek boynuzlamalısınız. Çılgın Boğa oyunu başladığında, ”yön” tuşları ile sokak aralarında boğayı koşturabilir ve görevlerinizi tamamlayabilirsiniz. 3 boyutlu olarak hazırlanmış olan 3D Çılgın Boğa oyununda, boğa gibi çılgın bir oyuncu olarak harika dakikalar sizleri bekliyor.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık