3D Dinazorların Dünyası

3D Dinazorların Dünyası

Çocukların en çok oynamak istedikleri oyunlar arasında yer edinen Dinazor oyunları 3d görüntü kalitesi ile sitemizde. Milyonlarca yıl önce soyları tükenen dinazorların dünyasına misafir olmaya hazırmısınız?

Çok kaliteli grafiklere sahip olan bu oyunumuzu oynamak için bilgisayarınızda unity player yüklü olması gerekiyor. Dinazorların dünyasına start ile başlıyorsunuz, W,A,S,D tuşları ile dinazoru yönlendirip altınları toplayıp puan artırıyorsunuz bu sırada karşınıza çıkan hayvanlar ile de mücadele etmeniz gerekiyor. Bölümler ilerledikçe tehlikeli hayvan sayısıda artıyor ve onlara karşı mücadele etmeniz gerekiyor ama büyük dinazorları gördüğünüz zaman kaçmanız gerekiyor. Mause ile kamera açısını değişitirip Dinazoru hızlandırmak için Shift, zıplamak için Boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Aksiyon dolu dinazorların dünyasına konuk olmaya hazırsanız iyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık