3D Ferrari Yarışı

3D Ferrari Yarışı

Yeryüzündeki en iyi spor araba olarak kabul edilen ferrari ile mükemmel bir yarış oyunu oynamak istermisin? Kontrol tamamen sende zorlu yollarda bu kükreyen arabayı kontrol etmek hiçte kolay değil, kendine güveniyorsan bas gaza ve oyunun en iyi derece ile tamamla. 3D oyunu ve unity ile geliştirilen Ferrari yarışı oyunu ile gerçek bir sürüş deneyimi sizinle olacak.Yön yuşları ile aracı kontrol edebilir ve fare yarımı ile arabanın iç kısımlarını görebilirsin.

 

 

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık