3D Galaksi Savaşları 2

3D Galaksi Savaşları 2

Galaksiyi savunmaya hazırmısın? Tüm cesaretinle zorlu düşmanları yok etmek için saldıracak ve kendi ordunla büyük zaferlere imza atacaksın. Bu büyük galakside yalnız değilsin önce savaş gemini oyun için hazırla, daha sonra oyun içerisindeki yıldız ve küçük gezegenleri toplayarak gücüne güç kat karşına çıkan düşmanları onlar seni yok etmeden ortadan kaldır. Galaksi savaşları oyunu bu kez 3d olarak 2. oyunu ile karşınızda en güzel macera oyunları mexoyun’da.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık