3D Hız Yarışı 2

3D Hız Yarışı 2

Unity oyunları arasında yer alan 3D hız yarışı oyunu harika grafiklere sahip ama bir o kadar da zorlu bir oyun, yapmanız gereken Ferrarilamborghini, bentley, mercedes, mini cuper, cadillac gibi özel modifiye edilmiş olan hız canavarlarından birisini seçmek ve zorlu etapları birinci olarak bitirmek. Oyunun kontrolünü sağlamak için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor arabalar çok yüksek hıza ulaştığı anda yön tuşları ile kontrol sağlamak zorlaştığı için dönemeç ve virajlarda gaz’dan elinizi çekip anlık olarak dönüş yapıp hızlı bir şekilde tekrar gaz vermeniz gerekiyor. Harika bir oyun olan 3D hız yarışı 2 oyunu zafere ulaşılması zor bir oyun, eğer zor benim işim diyorsanız bu oyunu birinci tamamlayın!

 

 

 

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık