3D Minecraft

3D Minecraft

Dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alan Minecraft değişik bölümleri ile sitemizde. Oyunumuzda minecraft içerisinde 3D olarak kendi dünyanızı oluşturabilir ve küpler ile istediğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Bomboş küplerden oluşan bu dünyayı kendi hayallerinize göre dizayn edin ve ilerleyerek kocaman bir dünya oluşturun. Basit grafikler ile başlayan oyun konu ve bölümleri ile oldukça eğlenceli bu yüzden olsa gerek basit gibi görünen 3D Minecraft büyük bir oyuncu kitlesine sahiptir.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık