3D Ok Atma

3D Ok Atma

Hedef vurma, nişan alma ve atıcılık konusunda kendisine güvenen oyun sever arkadaşlarımız için harika görsellere ve oyun konseptine sahip bir ok atma oyunu hazırladık. 3D Ok Atma oyununda sizlere, bir yay birde ok aracı vereceğiz. Sizler, birinci etaptan itibaren ok atışlarınızı ormanlık bir bölge içerisinde kurulmuş olan oyun platformu içerisinde gerçekleştirecek ve atışlarınız da başarıyı yakalamanız durumunda, hedef tahtalarından sonra küçük domuzcuklar ve düşman güçleri ile karşılaşacaksınız. Bu domuzcuklar ve düşmanlarınıza da ok atışları yaparak 3D Ok Atma oyunundaki puanlarınızı daha da fazlalaştırmış olacaksınız. 3D Ok Atma oyununa katılacak olan arkadaşlarımız, yay ve ok aracını ”fare” aracı yardımı ile kontrol edip atışlarını tamamlayabilirler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık