3D Okul Otobüsü Parket

3D Okul Otobüsü Parket

Park etme oyunlarına yeni bir renk katacak olan oyunumuzda yer alarak sizler esas heyecanı katmış olacak ve 3D Okul Otobüsü Parket oyununda, kocaman bir okul otobüsünü kullanarak 3d araba oyunlarının keyfini çıkartacaksınız. 3D Okul Otobüsü Parket oyununda, öğrencileri taşımakla görevli bir okul otobüsü 3d kalitesi ile sizler tarafından kullanılacak ve sizler okul otobüsünü park etme alanlarındaki sarı bölgelere ulaştırarak park yapacaksınız. Gerçekçi grafikleri ve zorlu görevleri ile park etme oyunlarının kralı artık 3D Okul Otobüsü Parket oyunu olacak.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık