3d Otobüs Park Etme

3d Otobüs Park Etme

Park etme oyunları sevenler için yepyeni ve heyecan dolu harika bir 3d oyunu mexoyun.com ayrıcalığı ile oynayın. 3 boyutlu olarak geliştirilen grafik kalitesi yüksek oyunda şehir içinde dev bir otobüsü kontrol edeceksiniz ve akan trafik içinde diğer araçlara çarpmadan belirtilen noktaya otobüsü park etmeye çalışacaksınız. Kaza yapmadan otobüsü park etmeyi başarırsanız puanlar kazanarak yeni ve daha zorlu bölümelere geçecek ve kazandığınız puanları kullanarak otobüs için yükseltmeler yapabileceksiniz. Unutmayın her bölümü daha zorlu 3D otobüs park etme oyunları mexoyun.com ile oynanır. İyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık