3D Oyuncak Araba Parkuru

3D Oyuncak Araba Parkuru

Karşınızda bu aralar popülerliğini baş sıralarda tutan bir oyun. Arkadaşlar, 3D Oyuncak Araba Parkuru oyunumuzda daha önce karşılaşmadığınız zorluklar sizleri bekliyor. Oyun uzun etaplar ve parkurlardan oluşuyor. Bir sonraki seviyelere geçebilmek için her pistte 3 er tur atmanız gerekmektedir. Turları tamamladıktan sonra bir sonraki seviyeye geçebiliyorsunuz. Virajlarda çok zorlanacaksınız çünkü bu oyun profesyonel şoförler için tasarlanmıştır. Tabiki de kendinize güvenirseniz ve dikkatinizi toplarsanız oyunda iyi dereceler kayıt edebilirsiniz. Arkadaşlar oyunu ”yön” tuşları ile oynamanız yeterlidir.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık