3D Şahin Park Et

3D Şahin Park Et

3 boyutlu olarak hazırlanan bu oyunda, Türkler arasında fazlasıyla popüler olan araba modeli Şahin’i park edeceğiz. Oyun tamamen Türkçe ve klavyenizin yön tuşlarıyla aracı hareket ettirebilir, boşluk tuşu ile fren yapabilirsiniz. Her bölümde sarı bir şekilde yerde belirlenen dikdörtgenin içine, aracı kusursuz bir şekilde park etmeniz gerekiyor. Toplam 24 bölümden oluşan bu park etme oyununda dikkat etmeniz gereken faktörlerden bir tanesi de süre. Aracı park ettiğiniz süre ne kadar düşük olursa o kadar çok puan alırsınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık