3D Saldırı Timi

3D Saldırı Timi

3d Saldırımı timi (RED CRUCİBLE 2) öldürücü silahlar, araçlar ile ekip halinde oynanan çok oyunculu bir savaş oyunudur. Geniş bir platform üzerinde oynanan Saldırı Timi 2 farklı gruptan oluşuyor. Bunlar mavi ve kırmızı saldırı timleri, önce Start Mission tuşuna basarak oyuna giriş yapın daha sonra yeni bir hesap oluşturun veya misafir olarak giriş yapın. Aktif odalardan bir tanesine yönlendirildikten sonra mavi veya kırmızı timler arasında bir seçim yapıp oyuna başlayın. Düşmanlarınızı yok ederek puanlar kazanabilir ve diğer bölümler için silah yükseltmeleri yapabilirsiniz, bu oyunu dilerseniz tam ekran modu ile oynayabilir ve gerçek bir aksiyon içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık