3D Serbest Sürüş

3D Serbest Sürüş

Şimdiye kadar görüp görebileceğiniz en kaliteli 3 boyutlu araba oyunlarından bir tanesi ile karşınızdayız. Oldukça fazla emek verilen oyunda herhangi bir amacınız yok. Araba severler için hazırlanan oyunda birbirinden farklı 4 aracı boş sokaklarda sürüyor, test ediyorsunuz. Ancak oyunun farkı bu andan itibaren başlıyor. Yaptığınız kazalarda oldukça gerçekçi şekilde aracınız hasar alabiliyor. Oyunla ilgili oynayabileceğiniz basit tuşları buradan, detaylı tuşları ise oyun içi H’ye basarak görebilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık