3D Taksi Simülasyon

3D Taksi Simülasyon

İyi bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Simülasyon oyunumuz tam size göre. Şehir trafiğinde taksiniz ile trafik kurallarına uyarak arabayı sürmeye çalışın. Kurallara uyduğunuz sürece puan toplayarak devam edersiniz.Taksi şöförlüğü yaparken biriktirdiğiniz puanlar ile arabanıza yeni özellikler ekleyebilir ve daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Oyunun diğer simülasyon oyunlarından farkı tamamen kurallara dikkat ederek oynanıyor, yön tuşları ile araba kontrolü yapabilir, H tuşu ile korna çalabilirsiniz iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık