3D Tokyo Drift

3D Tokyo Drift

Sinema dünyasının soluksuz izlenen filmlerinden birisi olan Hızlı ve Öfkeli 3.filminden bildiğimiz Tokyo Drift artık 3D oyun olarak sitemizde. Havalar karardığında ortaya çıkan birbirinden farklı araba ve çılgın şöförleri amansız bir yarışa başlıyor.Modifiyeli arabalar ve son derece tehlikeli caddelerde hız limitlerini zorlamaya hazırlanan sürücüler. 3D Tokyo Drift oyunu ile aksiyonun ve yarışın zevkine varacaksınız. Geliştirilmiş görsel efektleri ile gerçek bir ortamda hissetmenize neden olacak olan unity oyunu 3D Tokyo drift’de güçlü rakiplerinizin üstesinden gelmeyi başarabilecekmisiniz.

 

 

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık