3D Trafik Sürüşü

3D Trafik Sürüşü

Bu oyunumuz internet üzerinden online kullanıcılar ile farklı konseptlerde sürüşlerin yapıldığı bir oyundur. Amacı trafik kurallarına uyarak araba sürmek olan 3d Trafik sürüşü, büyük dikkat gerektiriyor mesela dönüşlerde Z tuşuna basarak sağa sinyal, X tuşuna basarak sola sinyal vermeniz kırmızı ışıklarda bekleyip yeşil yanınca geçmeniz ve hiçbir arabaya çarpmamanız gerekiyor.Yani tam anlamıyla kurallar dahilinde oynamanız gereken ve dikkat geliştirmenize olanak sağlayacak harika bir 3 boyutlu oyundur, iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık