3d Traktör Park

3d Traktör Park

Daha önce farklı bölümleri sitemizde bulunan traktör park oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Ama bu oyun çok farklı ve keyifli neden mi , çok kaliteli grafikler ile geliştirilen oyunumuzda bir çiftlik içerisinde Traktör Park etmeye çalışıyoruz ama çiftlik gibi alanlarda park etmek pekte kolay değildir o yüzden dikkatli bir şekilde aracı kontrol edip en uygun olan şekilde park etmeniz gerekecek. 3d oyunlarımız arasında yer alan Traktör Park sizlere hem gerçek bir 3 boyutlu oyun keyfi yaşatacak hemde daha önce oynamadığınız tarzda kaliteli bir oyun ile tanışmış olacaksınız. 3D traktör park yön tuşları ile kontrol ediliyor, traktör için gösterilen park alanına ulaşmak için yön tuşlarını kullanacaksınız, ileri geri yaparak tam olarak gösterilen alana aracı park edeceksiniz dilerseniz “C” tuşuna basarak kamera açısını değiştirebilirsiniz iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık