3D Turbolu Araba Yarışı

3D Turbolu Araba Yarışı

İnanılmaz bir yarış oyununda aksiyon, hız ve macera sizi bekliyor. 3d Turbo Araba Yarışı ile müthiş bir araba sürme keyfine ortak olacaksınız. Dikkat çekici arabalar, aksesuarlar ve daha fazlası bu oyunda. Öncelikle oyuna giriş yapın ve birbirinden güzel arabalardan birisini seçin, daha sonra ise diğer oyuncular ile kıyasıya bir yarışa başlayın ve rakiplerinizin sert sürüş taktiklerine karşı koyarak oyunu 1. olarak bitirmeye çalışın. Turbolu araba yarışı yön tuşları ile kontrol ediliyor hedefinize ulaşmak için yani finişe birinci girmek için tüm yol boyunca rakiplerinizin engellemelerine karşı koymanız gerekecek. Mex Oyun bu harika oyunu oynarken başarılar diler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık