3D Uçak Park Etme

3D Uçak Park Etme

Her türlü park etme oyununu denemiş olabilirsiniz ancak bu sefer gerçekten hem kaliteli, hem de farklı bir park etme oyunu ile karşınızdayız. 3 boyutlu olan bu oyunda amacınız, yeni iniş yapmış bir uçağı doğru yere park etmek. Sarı bir kare ile çizilen kısma, çarpmadan gitmeli ve uçağı düzgün bir şekilde park etmelisiniz. Her seviye atlayışınızda, yepyeni uçakların kilidi kalkar ve bu uçakları da seçebilirsiniz. Ayrıca uçaklara tanınan 3 renk ile istediğiniz türden bir uçak yaratıp, onu park etme şansınız da bulunuyor. Oyun klavyedeki yön tuşları ile oynanıyor.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık