3D Yarış Akademisi

3D Yarış Akademisi

3D oyunlar seviyorsanız, Mobil 1 tarafından geliştirilen online yarış oyunu tam size göredir. Öncelikle Mobil 1 araçlarından bir tanesini seçerek yarışa girin, daha sonra zorlu parkurlar’da yarışarak birinci olmaya çalışın.Dilerseniz üyelik açarak puan toplayabilir yada facebook arkadaşlarınızla birlikte bu oyunu oynayabilirsiniz.Araba kontrolünü yön tuşları ile yaparken, boşluk tuşu ile kazan anında destek alabilirsiniz, son derece keyifli bir yarış oyunu olan akademi ile iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık