3D Zombi Blocks

3D Zombi Blocks

Minecraft tarzı hazırlanmış olan 3d zombi blocks sizlere eğlenceli bir zombi oyunu vaad ediyor. Bu oyunumuzda bloklar arasında ilerleyip size yaklaşan zombileri öldürmeniz gerekiyor. Silah ve değişik araçlar ile zombileri size dokunmadan yok edin, eğer silahınızın mermisi biterse yeni bir şarjör takıp oyuna devam edin. Bölüm ilerledikçe zombiler sayı olarak artıyor ve daha hızlı hareket ediyor o yüzden silahınızdaki mermileri dikkatli ve gerektiği kadar kullanmanız gerekiyor. Çok keyifli bir oyun sizleri Zombi Blocks adıyla bekliyor iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık