3d Counter Strike

3d Counter Strike

Efsane bir oyun ile yeniden buluşmaya hazır mısınız? Dünya genelinde en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Counter Strike‘den bahsediyoruz. Bu oyunda aksiyon gerilim ne ararsanız mevcut. FPS kategorisinde yer alan savaş türünde karşımıza çıkan oyunda iki farklı grubun çatışmalarına şahit oluyoruz.Başlangıçta bir harita seçimi yapmanız gerekiyor bir öneri isterseniz oyunun en çok bilinen haritası assault. Bu haritada üzerinde oynamak diğerlerine göre daha kolaydır ve gizlenecek daha fazla yer mevcuttur. Terörist ve Counter-Terrorists olmak üzere iki takım yer alıyor, siz birisini tercih ederek başlangıcınızı yapıyorsunuz ve takımınız ile birlikte oyunun sonuna kadar mücadele ediyorsunuz.

Cs’de her bölüm sonunda oyuncular başarılarına göre puanlar ve paralar kazanıyor ve bu paralar ile yeni silahlar alabiliyor, yeni bölümlerdeki çatışmalarda daha güçlü bir hale gelebiliyorsunuz. Silahlar kadar önemli bir diğer malzemede tabi ki olmaz sa olmaz olan Bombalar, yine kazandığınız puanlar ile oyuna başlamadan önce bomba mutlaka almayı unutmayın. Temel hedefiniz oyun içindeki rehineleri kurtarmak olacaktır. Eğer siz bir Counter-Terrorists grubunda yer alıyorsanız yapmanız gereken Terörist grubu tarafından yakalanan ve rehin tutulan kişileri kurtarmak olacaktır.Aynı şekilde eğer siz terörist gurubunda yer alıyorsanız diğer timin rehineleri kurtarmasına engel olmaya çalışacaksınız.

Sitemize eklenen yeni Cs oyunu ile büyük bir keyif alacaksınız ve indirmeden online olarak Kantır oynamanın zevkini yaşayacaksınız. Yapmanız gereken 3d olarak geliştirilen oyun için starta basmak ve haritalardan birisini seçip ister botlara karşı isterseniz dünya genelinde ki oyunculara karşı bu harika oyunu oynamak işte hepsi bu kadar.İyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık