3D Flappy Bird

3D Flappy Bird

Son zamanların oyunlar aleminde en çok oynanan ve nerede ise bağımlılık yapacak kadar bir çılgınlık yaratan oyunu olan Flappy Bird oyunu, her geçen zaman farklı versiyonu ve diğer oyun kahramanlarının da katılımı ile oldukça eğlenceli bir hal almıştır. İşte bu oyunların hem yeni hemde 3 boyutlu versiyonu ile sizlerle beraberiz. 3D Flappy Bird oyununda, kızgın kuşumuzu kontrol edecek fakat diğer oyunlarının tersine boruların arasından değil üzerinden geçireceksiniz. Bunun nedeni ise, boruların arasından elektrik geçişi olduğundan dolayı kızgın kuşun o bölgeden geçmesi elektrik akımına kapılarak oyunu kaybetmesi anlamına gelecektir. Sizler, oyun başlangıcından hemen sonra ”fare” aracınızı kullanarak 3D Flappy Bird oyunu içerisinde kızgın ve sevimli kuşumuzu hareket ettirebilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık