3D Jet Yarışları

3D Jet Yarışları

Yarış oyunlarında biraz daha uç noktalara gidecek ve hem 3 boyutlu oyun oynayacak hemde bu oyunu oldukça yüksek güce sahip jet uçakları ile yapacaksınız. 3D Jet Yarışları oyununda, jet uçakları oldukça seri hareketler ile özel yarış parkurunda yer alacak ve iki rakibiniz ile çılgınca kapışmalar yaparak yarış parkurunu birinci olarak bitirmenin yollarını arayacaksınız. Jet Yarışları başladığında, ”yön” tuşları ile jet uçağını kullanarak yarışlardaki yerinizi alarak uçağınızı kullanacak ve yarışın her anı ve her noktasında yarış stratejilerinizi parkura yansıtacaksınız. Harika bir yarış parkuru, zorlu jet uçakları ve çılgınca bir görsel şölenle buluşmak için şimdi oyun zamanı.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık