3d Ölüm Yarışı

3d Ölüm Yarışı

3d Ölüm yarışı oyunu karanlık bir gecede ormanda gerçekleşen bir yarış oyunu. Bu oyunda hayatta kalmak için motoru en iyi şekilde kullanmanız gerekiyor çünkü karanlık ve ağaçlarla dolu bir ormanda yapılan yarışlar büyük risk taşıyor. Siz yarış boyunca ağaçlara çarpmadan ilerlemeye çalışacak ve yol boyunca paraları ve yardımcı malzemeleri toplayacaksınız. Eğer ağaçlara çarparsanız yol üstündeki tamir sembolünü alarak devam edersiniz, ama sembolleri kaçırıp birde üst üste kaza yaparsanız oyun sonlanır.

Yeni bölümler yeni zorluklar demek ve bu daha fazla eğlence demek. Eğer iddialıyım ben bu oyunda en iyiyim diyorsanız motoru dikkatli bir şekilde kullanın ve yeni bölümlerin kilidini açın. Bölümler değiştikçe oyun daha da zorlu ve karmaşık bir hal alıyor ama kesinlikle geçilemez değil sadece daha fazla dikkat istiyor. 3D Ölüm Yarış oyunu klavye yön tuşları ile oynanıyor motoru sağa ve sol yönlendirmek için sağ yön ve sol yön tuşlarını kullanmanız yeterli olacaktır. Yepyeni motor oyunları mexoyun.com ile sizleri bekliyor iyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık