3D Zombi Savaşı

3D Zombi Savaşı

3D Zombi Savaşı adlı oyuna başlayın ve şimdiye kadar oynamış olduğunuz tüm zombi oyunlarını bir kenara bırakın. Çünkü bu oyun 3 boyutlu harika grafiklere sahip ve gerçek bir aksiyon içeriyor. Siz bu savaşta silahınız ile tek başınıza hareket ediyorsunuz. Büyük bir bina içerisinde sayısı sizden çok fazla olan zombilerin saldırısına uğrayacaksınız ve onlardan kurtulmak için mücadele edeceksiniz. Bina içerisindeki tüm odaları gezin ve zombileri silahınız ile nişan alarak öldürün.

Zombileri öldürmezseniz onlar size saldırır ve sizi öldürür bu yüzden silahınız da bulunan mermileri idareli kullanarak oyunu sürdüreceksiniz. Ayrıca bir çok bölgede yerde bulunan silahları kullanarak zombileri öldürmeye çalışacaksınız. Başta zombiler daha zayıf ve çabuk ölsede bölümler ilerledikçe daha büyük zombiler ile savaşacaksınız.En önemli ve dikkat etmeniz gereken nokta kesinlikle bir yere sıkışıp kalmayın eğer silahınız da bulunan mermiler biterse zombiler tarafından kolayca öldürülürsünüz.

Harika bir oyun soluk soluğa devam eden bir kovalamaca 3D Zombi Savaşı Oyunu ile şimdi sitemizde. Bu oyunu oynamak için klavye “A,S,W,D” tuşlarını kullanacak ve savaşçı karakteri yönlendireceksiniz. Ateş etmek için farenizi kullanabilir ve fare sol tuşuna basarak yakınlaştırma yaparak ateş edebilirsiniz. Bu keyifli oyun için mexoyun.com olarak iyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık