AÇIK KALP AMELİYATI

AÇIK KALP AMELİYATI

Çok acil ameliyat olması gereken Kalp hastasını ameliyat için hazırlayın, önce dezenfekte işlemleri sonrasında ise operasyona başlayın. Bu bir açık kalp ameliyatı ve çok riskli bu yüzden ekranda gösterilen uyarıları dikkatle takip edin ve ameliyat oyununu tamamlayın. Unutmayın yapacağınız en ufak bir hata hastanın hayatına kaybetmesine neden olabilir, açık kalp ameliyatı oyunu sadece fare ile  oynanıyor tam çözüm “Nasıl oynanır” kısmında yer alan video’da gösterilmiştir, oynamakta zorlanıyorsanız videoyu izleyerek ameliyatı tamamlayabilirsiniz, iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık