Akademiye Hazırlık

Akademiye Hazırlık

Polis akademisinde sınava girecek ve bu sınavı başarılı bir şekilde tamamladığı takdirde, rütbe kazanacak olan bir polise yardımcı olacağınız bu nişan oyununda, uzun bir sınav dönemi sizleri bekliyor. Sizler, oyunun birinci bölümünden başlayacak ve elinizdeki sniper silahı ile hedeflere ateş ederek vurmaya çalışacaksınız. Akademiye Hazırlık oyunu süresince, ”mouse” yi kullanarak sniper silahınızı kontrol altında tutabilir ve hedeflere ateş edebilirsiniz. Evet arkadaşlar, gerçekten atış konusunda kendinize güveniyorsanız ve ”ben her attığımı 12’den vururum” diyorsanız sizleri harika bir oyun bekliyor. Bu oyunda savaş oyunlarına katılmak için atış becerilerinizi geliştirebilir ve oyun süresince yapacağınız başarılı atışlar ile hedefleri vurabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık