Akıllı Hademe

Akıllı Hademe

Artık okul zamanı gelmiş ve tüm öğrenciler sınıflardaki yerlerini almışlar. Öğrencilerin sınıflardaki yerini alması ile birlikte okul çalışanları da görevlerine başlamışlardır. İşte okul çalışanlarından biri olan hademenin konu alınacağı harika bir oyun oynamaya hazır mısınız? Akıllı Hademe oyununda, okuldaki görevlerini tamamlamaya çalışan hademenin omuzlarındaki ağır yükü hafifletecek ve hemen oyuna giriş yaparak hademeye yardımcı olacaksınız. Akıllı Hademe oyununda, ”mouse” ile okul içerisinde sizlere verilen görevleri yerine getirerek hademeye destek olabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık