Altın Avı

Altın Avı

Altın avcısı yine kimsenin keşfedemediği altınları keşfetti ve altınları alabilmek için malzemeleri hazırladı. Altın avcısının yeni keşfettiği hazinede altın çok olduğu için tek başına yapamayacağını düşünüyor ve yardıma ihtiyaç duyuyor. Altın avcısının yardım isteğini kabul ederek keşfedilen altınların bulunduğu hazineye sende gitmek ister misin? Altın avcısı adlı bu beceri oyununda oyuna başladıktan sonra süre bitmeden bölümde istenen sayıyı yakalaman gerekiyor. Altınların haricinde büyük kayalarda olacak ve öncelikle toplaman gereken altınlar olacaktır. Oyun oynadıkça kazandığın oyun parasıyla yeni nesneler alabilir ve oyunu daha kolay hâle getirebilirsin. Böylece oyunda daha çok bölüm geçersin ve altın avcısıyla beraber daha fazla altınlar toplama fırsatı bulabilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık