Anahtar Topla 6

Anahtar Topla 6

Anahtar topla 6 ile serinin en yeni oyunu artık sitemizde. Sevimli yumuşak dostumuz maceralarına deniz altında başlıyor hedefinde ise arkadaşlarını kurtarmak var. Deniz kabuklarının içinde tutulan dostlarını kurtarması için yardımınıza ihtiyacı var. Deniz altında zorlu bir mücadeleye başlayın ve küçük dostumuzun kabuklar içerisinde tutulan arkadaşlarını kurtarın. Dikkatli olmalısınız denizin altında bir çok tehlike var eğer onlara temas edecek olursanız oyun sona eriyor.
Anahtar Topla 6 adlı oyunu klavye yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Yön tuşlarından sağ tuşu ile küçük dostumuzu sağa doğru, sol tuşu ile sola doğru yönlendirebilirsiniz. Bölüm içerisindeki anahtarlar yeni bölümün kapısını açacaktır bu yüzden hepsini toplamanız gerekli. Yeni bölümler yeni eğlenceleri ile Anahtar Topla 6 oyunu şimdi mexoyun.com’da sizleri bekliyor. İyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık