Angry Birds Bisiklet

Angry Birds Bisiklet

Tabletlerimizden, akıllı telefonlarımızdan ve son olarak bilgisayarlarımızdan eksik olmayan oyun olarak karşımıza çıkan Angry Birds oyunları, bu kez farklı bir konsept üzerinde siz değerli mexoyun.com üyeleri ile buluşacaktır. Angry Birds Bisiklet isimli bu oyunumuzda, fenomen oyun karakteri Angry Birds bisiklet üzerinde sizleri bekleyecek, sizlerde üzerinde Angry Birds oyun karakterinin olduğu bisikleti ”yön” tuşları ile kullanarak bu yolculukta Angry Birds’e eşlik edeceksiniz. Angry Birds ile oyunlarımıza kaldığımız yerden devam etmeye, eğlenceli Angry Birds ile yaşamaya hazır mısınız?

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık