Angry Birds Yıldız Toplama

Angry Birds Yıldız Toplama

Dünyada en çok oynanılan oyunlar arasında yer alan ve her geçen gün farklı bir sürümü piyasaya çıkan Angry Birds şimdi Yıldız Toplama isimli oyunu ile sitemizde. Çılgın angry birds’ler bu defa her zamanki konseptinden daha farklı bir yarışta bulunuyor, Angry Birds Yıldız Toplama isimli oyunumuzda tüm yıldızları toplayıp su’ya düşmek gerekiyor. Bunun için ise şeffaf parkurları yok etmeniz gerekiyor, başlangıç bölümleri çok kolay gibi görünsede oyun 24 farklı bölümden oluşuyor ve 5. bölümden sonrası tamamen sizin daha fazla düşünmenize zeka geliştirmenize neden oluyor. Dünyanın en zor oyunu Angry Birds en yeni oyunları ile en sevdiğiniz siteniz mexoyun.com‘ da iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık