Antika Park

Antika Park

Antika park oyununda amacımız büyük bir müzedeki arabalar tanıtım için başka bir müzeye taşınacaktır. Bu yüzden de bu arabaların büyük bir itina ile tırlara yüklenmesi gerekmektedir. Bu işi yaparken de çok yetenekli bir şoföre ihtiyaç vardır. Bunun içinde kahramanımız işe alınmıştır. Ve bu kadar değerli arabaları hiç bir hasar vermeden tıra götürmesi gerekmektedir. Fakat bu işin o kadar kolay olmadığını bilmektedir ve bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza arabları tıra düzgün bir şekilde götürmesinde yardımcı olacağız. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık