Araba Hırsızı

Araba Hırsızı

Araba hırsızı oyununda amacımız eskiden çok başarılı bir hırsız olan kahramanımız artık eski işlerine elveda demiş ve normal bir hayat yaşamaya karar vermiştir. Fakat kahramanımızın ahmak kardeşi bu işlerden uzaklaşamamış ve başını bir belaya sokmuştur. Bu bela ise bir gecede 50 araba çalması gerekmektedir. Fakat bunu kendi başına yapamayacağını bildiğinden kardeşinden yardım istemiştir. Kahramanımızda ne kadar kardeşine kızsada ona yardım etmesi gerektiğini bilmektedir ve son bir işe daha kalkışır. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık