Arabalar Çarpışıyor

Arabalar Çarpışıyor

Hem 3d oyun kalitesi ile buluşacağınız hemde bu buluşma heyecanı içerisinde çılgınca bir araba aksiyon oyununda yer alacağınız Arabalar Çarpışıyor oyununda, farklı marka, model ve büyüklükteki araçlar ile büyük bir arena içerisinde kozlarınızı paylaşacaksınız. Arabalar Çarpışıyor oyunundaki temel amacınız, aracınızı arena içerisinde kullanarak diğer araçlara çarpmak ve böylelikle rakiplerinize maksimum zararı vermek olacaktır. Rakip araçlara her çarptığınızda onların enerjisi azalacak ve enerji durumları sıfıra düştüğünde oyunu kaybedecekler. Aynı kuralların sizler için de geçerli olduğu Arabalar Çarpışıyor oyunu oyunu süresince ”yön” tuşları ile aracınızı kullanarak diğer araçlara çarpabilirsiniz. Ayrıca, araçlara verdiğiniz zararlar sonrası para kazanacak ve kazandığınız paralar ile oyun aralarında kullanmış olduğunuz aracın özelliklerini geliştirebileceksiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık