Arabayla Elmas Topla

Arabayla Elmas Topla

Bazı arkadaşlarımız elmas toplama oyunlarını bir kenara bırakacak ve Arabayla Elmas Topla oyununda ayrı bir heyecan ve ayrı bir oyunla keyif dolu zamanlar yaşayacaklar. Arabayla Elmas Topla oyununda, ralli arabanız kontrol altında tutulduktan sonra hemen elmasları toplamaya başlayacak ve elmasları toplarken ralli arabası ”yön” tuşları ile kullanılacaktır. Zorda kaldığınızda anlarda ise ”boşluk” tuşuna hemen basarak ralli aracının fren sistemini de kontrol altında tutarak, hem araba oyunu oynayabilir hemde elmasları toplayabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık