Arkadaşım Pedro

Arkadaşım Pedro

Arkadaşımız Pedro bize yol gösteriyor. Bu oyunda tehlikeden tehlikeye atlayacağız. Sağa sola gitmek için “A,D” tuşlarını zıplamak için “W” tuşunu eğilmek ve yuvarlanmak için “S” tulunu kullanacağız. Ateş edeceğimiz yönü seçmek için ve ateş etmek için “Mouse” kullanacağız. Karşımıza çıkan düşmanları öldürüp ilerlemeliyiz. Daha hızlı öldürmek için kafaya nişan alıp ateş edebilirsiniz. Daha iyi nişan almak için “Shift” veya “Boşluk” tuşlarıyla oyunu yavaşlatabilirsiniz. Öldürdüğünüz düşmanların silahlarını alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık